Na tednu mladih blestel Jakob Svetina

Turnir ob tednu mladih je bil v letu 2015 nekoliko skromneje obiskan, a partije zavoljo tega niso bile nič manj borbene. V prvem krogu so si Nejc Žumer, Rami El-Rayyes in Jakob Svetina priborili zmago in potihem napovedali boj za najvišja mesta. Le slednjemu pa je redni trening in močna kondicija omogočala visok nivo igre do konca turnirja. Z eno izgubljeno igro, proti avtoriteti domačega naslova Damijanu Svetini, je Jakob Svetina tako postal zmagovalec turnirja ob tednu mladih. Z enakim številom točk je družinski uspeh kronal Damijan Svetina, stopničke za zmagovalce pa je na tretjem mestu zaokrožil Rami El-Rayees. Na četrtem mestu velja omeniti Tadeja Turka, ki je z dvemi zmagami napovedal nov zagon v Kranju.

Čestitke vsem!

rezultati

Teden mladih 2015

Vabljeni na turnir ob tednu mladih, ki bo v soboto 9.5.2015 ob 11:00 uri.

Teden mladih Kranj.

Ekipno državno prvenstvo prestavljeno!

Go zveza Slovenije ponovno vabi na 24. EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO V GOJU, ki je zaradi nezadostnih prijav prestavljeno na soboto, 16. maja 2015, v Kranju.

Kraj igranja: Gostilna Stari Mayr, Glavni trg 16

razpis