domov forum english

Seznam vseh slovenskih mojstrov

5. dan
  1. Igor Bizjak +, 5. dan (1979, GD Maribor)

  2. Leon Matoh, 5. dan (1993, GD Novo mesto)

  3. Eduard Ekart, 5. dan (1994, GD Ljubljana)

  4. Jure Klemenčič, 5. dan (1994, GD Ljubljana)

  5. Milan Zakotnik, 5. dan (1994, GD Kranj)

  6. Tamar Čefarin, 5. dan (2000, GD Novo mesto)

  7. Gregor Butala, 5. dan (2008, GD Ljubljana)

4. dan
  1. Lojze Šuc, 4. dan (h.c., GD Ljubljana)

  2. Andrej Flajs, 4. dan (1980, GD Ljubljana)

  3. Peter Gaspari +, 4. dan (1980, GD Ljubljana)

  4. Primož Pečenko +, 4. dan (1980, GD Ljubljana)

  5. Dušan Jukič, 4. dan (1983, GD Novo mesto)

  6. Bojan Rojs, 4. dan (1993, GD Maribor)

  7. Mirko Rupel, 4. dan (1998, GD Kranj)

  8. Goran Šiška, 4. dan (2003, GD Kranj)

3. dan
  1. Radovan Golja, 3. dan (h.c., GD Ljubljana)

  2. Milijan Vuksanović, 3. dan (1965, GD Ljubljana)

  3. Miro Mrak, 3. dan (1994, GD Kranj)

  4. Miklavž Mastinšek, 3. dan (1997, GD Maribor)

  5. Janez Janža, 3. dan (1997, GD Maribor)

  6. Aleš Pogačnik, 3. dan (1997, GD Kranj)

  7. Andrej Kralj, 3. dan (1998, GD Ljubljana)

  8. Matevž Harlander, 3. dan (2003, GD Novo mesto)

  9. Timotej Šuc, 3. dan (2007, GD Ljubljana)

  10. Damir Galić, 3. dan (2008, GD Ljubljana)

2. dan
  1. Črtomir Tavzes, 2. dan (h.c., GD Kranj)

  2. Andrej Šturm, 2. dan (1965, GD Ljubljana)

  3. Jože Intihar +, 2. dan (1966, GD Ljubljana)

  4. Peter Movrin, 2. dan (1966, GD Ljubljana)

  5. Bogdan Oblak +, 2. dan (1970, GD Ljubljana)

  6. Oton Zagorc, 2. dan (1976, GD Ljubljana)

  7. Davorin Walland, 2. dan (1978, GD Maribor)

  8. Jaroslav Hladky, 2. dan (1979, GD Ljubljana)

  9. Matjaž Chvatal, 2. dan (1984, GD Kranj)

  10. Rado Pintar, 2. dan (1984, GD Kranj)

  11. Bojan Furlan, 2. dan (1985, GD Kope)

  12. Janko Korelc, 2. dan (1986, GD Ljubljana)

  13. Nikolaj Mirtič, 2. dan (1990, GD Kranj)

  14. Marjan Mernik, 2. dan (1995, GD Maribor)

  15. Dušan Harlander, 2. dan (1995, GD Novo mesto)

  16. Marjan Drobež, 2. dan (2005, GD Ljubljana)

  17. Luka Čamernik, 2. dan (2010, GD Ljubljana)

  18. Tim Klančišar, 2. dan (2015, GD Ljubljana)

1. dan
  1. Ervin Fink +, 1. dan (h.c., GD Ljubljana)

  2. Zdravko Krvavica, 1. dan (h.c., GD Ljubljana)

  3. Lovro Šturm, 1. dan (1963, GD Ljubljana)

  4. Stjepan Udovič, 1. dan (1965, GD Ljubljana)

  5. Dušan Kosanovič, 1. dan (1972, GD Ljubljana)

  6. Franc Dragan, 1. dan (1972, GD Novo mesto)

  7. Francelj Naglič, 1. dan (1974, GD Kranj)

  8. Anton Podrenik, 1. dan (1978, GD Ljubljana)

  9. Alojz Špeh, 1. dan (1978, GD Ljubljana)

  10. Vladimir Omejc +, 1. dan (1981, GD Kranj)

  11. Milivoj Piletič, 1. dan (1985, GD Novo mesto)

  12. Janez Rogelj, 1. dan (1985, GD Kranj)

  13. Stojan Horvat, 1. dan (1985, GD Novo mesto)

  14. Ruben Belina, 1. dan (1990, GD Ljubljana)

  15. Zoran Černivec, 1. dan (1994, GD Kranj)

  16. Sebastijan Zamuda, 1. dan (2001, GD Ljubljana)

  17. Sebastjan Zamuda, 1. dan (2001, GD Ljubljana)

  18. Jure Jerkovič, 1. dan (2009, GD Kranj)

  19. Igor Nonne, 1. dan (2012, GD Kran)

  20. Miran Gorenec, 1. dan (2013, GD Ljubljana)

 

Go zveza Slovenije, Župančičeva 7, 4000 Kranj, davčna številka: 52192334

 

© Go zveza Slovenije 2005-2017